تاریخچه ما

خوش نوش کویر

پریفرم و بطری

تاسیس 1385

شرکت خوش نوش کویر در سال 1385 در شهرک صنعتی شهرستان ابرکوه با هدف ایجاد اشتغال و تولید پریفرم و بطری جهت تامین ظروف بسته بندی محصولات غذایی و لبنی تاسیس گردید. ما در این شرکت سعی داریم با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و پرسنل متخصص انواع پریفرم و بطری را با توجه نیاز مشتریان تولید کنیم. ما ارتقای کیفیت محصولات و رضایت مشتریان را به عنوان هدف اصلی خویش در نظر گرفته ایم . تنوع تجهیزات و قالب ها در مجموعه خوش نوش کویر این امکان را داده است تا هرگونه نیاز مشتریان صنایع غذایی و لبنی برای پریفرم و بطری پوشش داده شده و در کمترین زمان ممکن تحویل گردد

با افتخار برخی از محصولات جدیدمان من جمله پریفرم های شورت نک و تیک نک به بازار عرضه شد

در اين راستا ابتدا توليد پريفرم دهانه ٢٨ ميلي متر و سپس دهانه هاي ٣٠ و ٣٨ ميلي متر و انواع بطری در تيراژ بالا به توليدات خوش نوش كوير اضافه شد و در زمينه توانست نياز مشتريان خود را براورده سازد.

اين شركت همواره ارتقا كيفيت و نوآوري در توليد محصولات را سرلوحه كار خود قرار داده و در اين راستا واحد R&D با برنامه ريزي پس از دريافت اطلاعات بازار از واحد بازاريابي و ارزیابی محصولات روز كشورهاي اروپايي، اقدام به ارتقا و بهبود كيفيت و در صورت لزوم كاهش وزن محصولات با همان كيفيت قبلي نموده و همواره برآن بوده تا همگام با نیاز روز مشتری های خود حرکت کند .